©Každý má dva životy ,ne všichni , ale oba spatří©

Duben 2008

H2O just add water

19. dubna 2008 v 16:03 | Rebelka

H2O just add water ....

1řada byla pouze začátek,v tom druhém se u vše pořádně rozjíždí a neobejde se vše bez problémů ,jsou tam přidanné nowé postavy ,momentálně se točí třetí řada , o čem to všem vlastně je ?
Z pvního dílu
Tak jen krátce:
Pokud budete chtít něco kopírovat pouze se zrojem , nebo po domluvě s majitelem tohoto blogu,jinak kdo by nevěděl co je to H2O tak krátce ..H2O just add water je australský serial .. v serialu je to zhruba takhle :
Holky které jsou uplně obyčejné jsou při uplnku v jezírku , na druhý den zjístí ,že jsou mořské panny za nedlouho potom se to dozví i jejich přítel Lewis,chce jim pořád pomáhat a tak se ozhodne pracovat v laboratoři , tam však nechá vzorek DNA holek ,Linda Dermenová která vědě dost rozumí a laboratoř jí patří vše hned začne proskoumávat .. z toho se dostanou za pár měsícu se však opět doktoka Dermenová ukáže , a Zane který když se topil viděl ploutev mořské panny (Emmy) se s ní dá do pokecu a řekne jí ,a by poskoupala mako , doktorka tam tedy dá kamery a ty zachytí holky když na Mako plujou ..Rikki se hned vše dozví od svého kluka Zeina a řekne to holkám , Ty jdou ihned za slečnou Chadhemovou a ta jim poradí ,aby se vzali všech svých sil atd.. holky nemají na výběr a proto se tak rozhodnou .. Zane se dozví o mořkých pannach a kdo jimi je ..holky se tedy svých schopností vzadjí .. Zane doktoka Dermenová i ony samy si myslí ,že jíž mořské panny nejsou .. ,ale když se jde Cleo vykoupat , Rikki zaplavat do moře a Emma zaplavat do bazenu naroste jim obět ploutev ..
(Mám to okopírovanné z mého druhého blogu (http://h2o-jen-pro-rebely.blog.cz/)

V ašeproblémy v lásce

19. dubna 2008 v 15:59 | Rebelka

Máš poblémy v lásce?Mužeš je napsat do komentářů.

Pokud potřebuješ pomoct,napiš tvůj problém do komentářů,nemusí to být je problém v lásce, na všechno odpovím =)
Rebelka

Vaše trapasy

19. dubna 2008 v 15:57 | Rebelka

Prožili jste v životě čas ,kdy jste se strapnili ?

Jestli ano, mužeš ho napsat sem do této rubriky.
Později bude zhodnocen,hodnotí se vždy tři trapasy nanjednou ,čili tvůj trapas muže být na 1,2 nebo taky třetím místě.

Hodnnocení;

1)Normální trapas

2)děs
3)konec světa